Meble Palmer – www.MeblePalmer.pl

Rodzina Palmer to nie tylko samochody. Od ponad dwóch dekad trudnimy się produkcją komfortowych mebli wypoczynkowych, wykonanych ze skóry jak i materiału.

 

 

 

 

Namioty Piotrek – www.NamiotyPiotrek.pl

Wynajem profesjonalnych, stabilnych NAMIOTÓW imprezowych wykonanych z materiałów o wysokiej jakości wraz z wyposażeniem: stoły, ławy biesiadne, oświetlenie, grill, rollbar piwny, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne.

 

 

Foto-Studio Kałuża – www.FotoKaluza.pl

kaluza-gotoweJuż ponad 65 lata utrwalamy najważniejsze wydarzenia w Państwa życiu. Nasza wieloletnia działalność na rynku fotograficznym, doświadczona załoga, gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Każde ujęcie, które wykonujemy robimy ze starannością i dbałością o szczegóły. Zdjęcia wykonujemy cyfrowymi lustrzankami Canon, które z profesjonalnymi obiektywami i osprzętem Canona pozwalają zrobić niemal każde ujęcie, jakie sobie Państwo życzą. Mamy uprawnienia do fotografowania celebracji liturgicznych. Ukończyliśmy kurs dla fotografów ślubnych. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Oferujemy w sprzedaży akcesoria fotograficzne (filmy, ramki, albumy, baterie itp.) oraz aparaty fotograficzne. Mamy głęboką świadomość, że osiągnięcie maksimum satysfakcji klientów nie wynika tylko z doskonałości oferowanych produktów, ale także z jakości obsługi i kontaktu z klientem.

Firma posiada studio fotograficzne wyposażone w system Front Projekcji, dysponujący różnymi tłami w ilości ok. 400szt.